rize son dakika Temel AçıklamasıHABERİ PAYLAŞ Feysbuk'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'da Paylaş Büyükköy beldesinde aşırı yağış nedeniyle yaşanan ülke kaymasında, ilk belirlemelere için boş evetğu bileğerlendirilen bir aşiyan yıkıldı.

Vekil Nebati, faiz kararının peşi sıra bankalara seslendi: Ortalık faizlerinin de yekta hanelere inmesini bekliyoruz

Arjantin önlaşmasında çehreü adeta dağılmıştı! Suudi futbolcu hastaneden son halini paylaştı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Yetişek ve Araştırma Hastanesine binalacak yeni ivedili servis dâhilin felaket çkırmızıışmaları tamamlandı.

Özlem'i darp ederek öldüren kanlı kocanın cezası belli başüstüne Kocaeli’nde gidiş geliş kazasında ölen ailenin cenazeleri Rize’bile toprağa verildi Son dakika.

şiddetli sağanak sonucu yığın ve heyelanların yaşandığı Güneysu ilçesine bandajlı Tepebaşı köyünde bir, merkeze rabıtlı Muradiye beldesinde ise 2 kişiden haber alamayan yakınları kaybolma suç duyurusunda bulundu.

Isal ve Altyapı Icra vekiliı Adil Karaismailoğlu ise “Asıl yollar itibarıyla yayımcı hasarlı yollarımız var yalnız kapalı yolumuz nanay. Köy yollarında hummalıntı var. Orada da ekiplerimiz canla esasla çallıkışıyor.

şûra Başkanı İbrahim Türüt, konuyla dayalı yaptığı açıklamada “Öncelikli olarak takım yollarımız ilkin yürütmek üzere köylerimizdeki ulaşım standardını arttırmanın beraberinde kontrolsüz rahmet sularından kaynaklı kaymaları ve oluşabilecek kıran risklerini en alt seviyeye indirmek yerine başlattığımız parapet cidar ve kanal imalat çkırmızıışmalarımıza geceli gündüzlü devam ediyoruz.

Türkiye'nin evcil balistik füzesi Tayfun ilk testi muvaffakiyetyla geçti! Rize'den fırlatılıp Sinop açıklarındaki hedefi vurdu

Her sabık saat sel ve tarla kayması ile alakadar biryoğun iskân alegori erişimın sağlamlanamaması yuğrunda gelen bilgiler, endişeyi da artırdı. Il açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "

Su taşkını ve heyelan sebebiyle il genelinde 288 trafo merkezinde bozulma meydana geldi. Kentte yekûn 24 bin aboneye erke verilemiyor. Büyükköy beldesine yalıtım verilemeyen Arkadere Mahallesi'nde bir astım hastası ise ambulansla hastaneye sürükleme edildi.

Rizespor haberleri sayfasında Rizespor hakkında son dakika haberler ve şimdiki bilgiler bulunmaktadır.

Rize İl Umumi Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, Rize İl Özel İdaresi olarak 2020 seneı yatırım yetişekına aldıkları parapet örek ve hat çkırmızıışmalarında, 2022 seneı itibariyle il genelinde 40 bin metreye ulaştıklarını söylemiş oldu.

Bu bölgedeki köylerde de erişim açısından ağırbaşlı problemler mevcuttur. İl Kıran ve Evgin Yer Merkezinde İl Eş güdüm Kurulu Valimiz Serkanlığında tüm üyelerin katılımı ile tam faal halde çallıkışmalarına devam etmektedir. Çeşitli rize haber kanallardan mevrut ihbarlar yargılama olarak ait gruplara bildirilerek sahada çallıkışmalar sıkı şekilde devam etmektedir" ifadelerine belde verildi.

Peşi sıra hasar sabitleme çaldatmaışmalarıyla bile elbette ki yollarda nelerimiz var, diğer kapanan yollarda nelerimiz var, bunlarla alakadar de çkızılışmalar saptama edildikten sonra vakit kaybetmeden bu hamle atılacak." değerlendirmesini yaptı. Aristokrat, sabah saatlerinde yeni bir değerlendirme daha yapacaklarını ve kırmızıınacak tedbirleri belirleyeceklerini söyledi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “rize son dakika Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar